Біогазова установка на енергетичних культурах.


 У плані виходу газу рослинна біомаса дає один з найбільших результатів. В якості сировини для біогазової установки можуть бути використані практично всі зелені рослини в свіжому або силосованому вигляді. Найбільш продуктивно використовувати в біогазової установці наступну сировину: кукурудзяний силос молочної та воскової стиглості, суданську траву, трав'яний силос з лугів, суміш конюшини з іншими травами, силос із зернових культур, цукрові та кормові буряки разом з бадиллям, картоплю, зернові. Сировина рослинного походження має високий вміст сухих речовин у порівнянні з іншими видами сировини.

 

  Використання рослинних культур дозволить отримати значну кількість біогазу. З нього підприємство зможе виробляти електроенергію і тепло в когенераційній установці.


  Силосована кукурудза на сьогоднішній день - один з найбільш ефективних субстратів для виробництва біогазу. Рослина відрізняється великою врожайністю та ефективністю в плані виробництва біогазу. У країнах Європи практикуються енергетичні сівозміни, коли одна енергетична культура змінюється іншою, що дозволяє збирати зелену масу два рази на рік, пригнічувати ріст бур'янів і значно економити кошти підприємства. Витрати на добрива при вирощуванні енергетичних культур невеликі, оскільки є високоякісні біодобрива, вироблені на самій установці.


  Якщо у підприємства недостатньо сировини, завжди можна розглянути можливість виробництва енергії з так званих енергетичних культур. У багатьох країнах все більше площ відводиться під вирощування енергетичних культур, які використовуються для отримання біогазу та виробництва енергії. Багато Азіатських держав, зважаючи на свої кліматичні умови і можливості робити біомасу цілий рік, починають серйозно розглядати біогаз як важливий енергоносій. 

 

  Подробиці уточнюйте у наших консультантів.

Біогазова установка на енергетичних культурах.