Біогазові установки для птахофабрик

 

 Біогазова установка на відходах птахофабрики дозволить значно знизити частку енергетичних витрат у собівартості готової продукції, а також забезпечити підприємство енергоресурсами без використання зовнішніх джерел енергії. Біогазова установка для птахофабрик - це сучасне високотехнологічне рішення, що дозволяє власникам господарств скоротити витрати на обслуговування потреб свого підприємства.

 

  Курячий послід досить агресивний, зважаючи на високий вміст аміачних сполук. У необробленому вигляді він має гострий, яскраво виражений запах. Одночасно послід є високоефективним органічним добривом. Для того, щоб отримати таке добриво, необхідно зберігати послід близько року, що викликає негативну реакцію довколишніх населених пунктів.

 

  Якщо переробляти послід в біогазової установці, то його можна відразу вносити як добрива, без необхідності тривалого зберігання і компостування, що істотно знижує екологічне навантаження. Також в непереробленому посліді може міститися патогенна мікрофлора. Після обробки в біогазової установці вона зникає і натомість з'являється активна мікрофлора, що сприяє поліпшенню мікробіологічних процесів в ґрунті. 

 

  Основна відмітна особливість курячого посліду від інших субстратів - високий вміст протеїну (білка), який є джерелом азоту. Тому курячий послід в чистому вигляді (моносубстрат) переробляється за двостадійною технологією. Біогазова установка укомплектовується додатковим реактором гідролізу. Для того, щоб отримати біогаз з пташиного посліду, в реакторі гідролізу створюються спеціальні температурні умови, підвищується вологість і контролюється рівень рН. Також якщо технологічний цикл біогазової установки проектується замкнутим (рідка фракція після ферментації використовується для розведення свіжої сировини), біогазова установка повинна доукомплектовуватися системою видалення амонійного азоту, тому він інгібує (призводить до загасання) процес.  

 

  Будівництво установки для отримання біогазу з пташиного посліду дозволить підприємству стати енергонезалежним, знизити собівартість продукції і закрити питання екологічної безпеки.

 

  Подробиці уточнюйте у наших фахівців.

Біогазові установки для птахофабрик