Біогазові установки для тваринницьких комплексів
 
 Біогазові установки з переробки гною тварин широко використовуються у всьому світі. Газ з гною дозволяє фермам скоротити витрати на будівництво лагун приблизно в 2 рази.
 
У гної органічні сполуки - колоїдні, що перешкоджає вільному випаровуванню вологи з субстрату. Після переробки гною в біогазовій установці обсяг органіки значно зменшується, а переброджена маса сепарується для відділення твердої фракції. В рідкій фракції органіки практично немає, завдяки чому вода з неї легко випаровується і не потрібно великих лагун для зберігання. Переробка гною в біогаз вигідна ще й тим, що, на відміну від лагун, біогазова установка виробляє енергію.

  Фермерські господарства, як правило, мають значні земельні угіддя для вирощування або сільськогосподарських, або кормових культур. Біогаз із гною дозволяє значно заощадити на покупці мінеральних добрив.

  Отримання біогазу із гною вкрай вигідно для фермерських господарств. Одна свиноматка зі шлейфом в 20-24 поросят дає в рік приблизно 25 м3 гною (з них: свиноматка дає в середньому 5,3 м3 / рік, а кожна свиня на відгодівлі 1,2-1,6 м3 / рік). У газовому еквіваленті це складе в середньому 1000 м3 біогазу.

  Одна дійна корова залежно від породи дає від 30 до 70 кг гною в день, в рік виробництво біогазу з гною становить у середньому 20 м3, це приблизно 800 м3 біогазу.
 
Зв'яжіться з нашими консультантами - і вони розкажуть Вам більше про виробництво метану з гною.
Біогазові установки для тваринницьких комплексів