Головна

Компанія Енерго-Плюс разом з групою перевірених партнерів розробляє, проектує і будує сучасні біогазові комплекси, які перетворюють енергію органічногосміття на електричну та теплову енергії, а також газ-біометан, що є повним аналогом природнього газу. Органічне сміття, або речовина, що використовуються для виробництва біогазу можуть бути спеціально вирощувані сільськогосподарські культури, відходи сільськогосподарського виробництва або харчової промисловості. Компанія заснована у 2006 році, і у своїй роботі спирається на свій досвідта багаторічний досвід своїх партнерів і співробітників, які реалізували багато біогазових проектів у країнах СНД, Європі та Азії. Українські і міжнародні проекти компанії реалізуються у співпраці з рядом наших закордонних партнерів.

Тварини

Отримання біогазу є
можливим практично із

всіх органічних відходів

Енергія біогазу

1 м³ еквівалентний:

  • Біогаз: 1 м³
  • Бензин: 0,48 л.
  • Дизельное паливо: 0,65 л.
  • Нафта: 0,74 л.
  • Природний горючий газ: 0,601 м³


Біогазові установки дозволяють захистити навколишнє середовище від забруднення органічними відходами і скоротити витрати на обслуговування підприємства

Поза сумніво на фоні постійно зростаюсої вартості вуглеводородів виликого значення набувають системи виробництва відновлювальної енергії. Так наразі багато сучасних фермерських підприємств, комунальних організацій та приватних господарств все частіше цікавляться виробництвом власного біогазу. Багато хто вже на власному досвіді оцінив безсумнівну користь при переробці органічних відходів і переконався у перевазі та безпеці таких комплексів для навколишнього середовища. Подібні системи очищення і виробництва додаткової енергії все більше впроваджуються на тваринницьких комплексах, спиртових заводах, птахофабриках та інших підприємствах. Таку популярність легко пояснити: комплекси з виробництва біогазу - унікальні системи для переробки органіки, які не споживають енергію, а, навпаки, виробляють її. Звичайно, біогазові установки різняться за вартістю, конструктивними особливостями і призначенням до використання, але безперечно є певні загальні риси, характерні для таких конструкцій. А саме:
·         В процесі розкладання органічної речовини виділяється біогаз, який за своїм хімічним складом дуже близький до природного газу. Такий газ є чудовим паливом для отримання електричної та теплової енергії, що дозволяє значно скоротити витрати на обслуговування підприємства.
·         У процесі бродіння органіки в подібних комплексах утворюється біодобриво, яке містить всі необхідні рослинам корисні речовини і елементи. Воно більш збалансоване і менш агресивне і, за деякими даними, дозволяє підвищити врожайність на 30-50%.
·         Бігазові установки, що проектуються нашою компанією розробляються таким чином, щоб мінімізувати затрати людської праці при її функіонуванні. Більшість процесів, включаючи завантаження сировини і вивантаження отриманого субстрату, здійснюється в автоматичному режимі.
І це далеко не всі позитивні моменти, які відзначають власники таких комплексів. Можна довго говорити про їх переваги, але набагато простіше оснастити подібною установкою своє підприємство і відчути всі вигоди.


Побудувати біогазові установку з Енерго-Плюс вигідно!
Будівництво біогазових станцій з Energo-Plus – це повний комплекс послуг, починаючи зі створення проекту майбутнього об’єкту та закінчуючи його введенням в експлуатацію. Наша команда – це кращі інженери, які при проектуванні використовують як досвід західних колег, так і свої власні, авторські напрацювання. Співробітники Energo-Plus приймали участь в розробці документації та будівництві біокомплексів у Європі, Росії, Україні, Азії, а зовсім скоро вони можуть почати працювати і над Вашим замовленням!
З’вяжіться з нашими консультантами, щоб дізнатися більше про нашу компанію та її діяльність.

Склад біогазу:
  • 63%
  • 33%
  • 2%
  • 1%
  • 1%
Метан (CH4) Вуглекислий газ (CO2) H2S H2 NH2